Kubki termiczne Contigo

Większość osób nie wyobraża sobie poranka bez kubka ciepłej i aromatycznej kawy. Jednak by móc się nią spokojnie delektować przed pracą, musimy wstać o wiele wcześniej niż normalnie, a tego już raczej nikt nie lubi. 🙁
Kubki termiczne Contigo wychodzą na przeciw temu problemowi i pomagają zaoszczędzić trochę czasu z rana, jednocześnie nie rezygnując z naszego porannego rytuału picia kawy. Kubek możemy zabrać do auta, tramwaju, pracy czy szkoły.

images (1)

Dlaczego kubki Contigo są tak praktyczne i znane?

Ich tajemnica po pierwsze tkwi w ergonomicznym kształcie.
Każdy kubek Contigo: West Loop 2.0, Byron i Randolph ma specjalnie zaprojektowaną i wyprofilowaną obudowę, by mocno i stabilnie trzymał się w dłoni, a jednocześnie był wygodny do picia.
Dodatkowo w celu sprostania wszystkich wymagań użytkowników, kubki Contig Byron mają gumową opaskę, a Contigo Randolph uchwyt, by każdy mógł odnaleźć swój wygodny sposób picia.

contigo-byroncontigo-randolph

     Contigo Byron                                                                    Contigo Randolph

Druga kwestia to specjalne zabezpieczenie przed kapaniem i rozlaniem.
Koniec z ciągłym trzymaniem kubka w rękach i obawy czy kawa nie images (3)rozleje nam się w torbie. Contigo mają specjalne zamykanie Autoseal i podwójne zabezpieczenie. Pierwszym jest przycisk, który odblokowuje nam przycisku otwierania i zamykania wylotu płynu, a drugim zabezpieczeniem jest przycisk docelowy, który umożliwia już wydostawaniepol_pl_Kubek-termiczny-Contigo-West-Loop-2-0-470ml-malinowy-2684_8 się płynu. W innych kubkach, aby się napić musimy całkowicie odkręcić i następnie zakręcać wieczko. Jest to niepraktyczne i bardzo niebezpieczne rozwiązanie szczególnie jeżeli z kubków korzystają kierowcy. To zazwyczaj oni muszą szybko reagować na drodze i nie mają wtedy czasu na odkładanie kubka. Zazwyczaj taka sytuacja kończy się rzuceniem kubka gdzie popadnie. W Contigo zwalniając duży przycisk umożliwiający picie, jednocześnie zamykamy wylot mocną uszczelką. Chroni to kierowców przed wypadkiem, poparzeniem i ubrudzeniem. (Kubki te jednak idealnie pasują do większości uchwytów samochodowych.)
Blokada od góry daje nam 100% pewność przed przypadkowym kliknięciem w torbie przycisku otwierającego.

images (4)

Kolejną DUŻĄ zaletą tych kubów jest łatwość ich mycia.
Większość kubków niestety nie ma możliwości swobodnego i dokładnego umycia nakrętki i miejsc przy ustniku. Cały element otwierający ujście napoju jest tam zamontowany na stałe, co po dłuższym użytkowaniu skutkuje to dość niehigienicznym wyglądem i możliwością gromadzenia się różnych „nieciekawych zjawisk”. W kubkach Contig cały element otwierający ustnik w nakrętce jest ruchomy. Dzięki specjalnej budowie możemy go odchylić i dojść do wszystkich newralgicznych miejsc. Dodatkowo możemy te kubki myć w zmywarce.

pol_pl_Kubek-termiczny-Contigo-WEST-LOOP-2-0-czarny-mat-470ml-100-filtrow-do-zaparzenia-herbaty-40716_5 WestLoop_White_2-300x300randolph_nakretka

Zabierając gorący napój w kubku Contigo możemy być pewni, że zostanie on ciepły przez następne 4 godziny, a jeżeli wlejemy coś zimnego kubek będzie trzymał taką temperaturę przez następne 12 godzin. Temperatura utrzymywana jest dzięki zastosowaniu technologi próżniowych ścianek. Podwójne, stalowe ścianki Contigo chronią go dodatkowo przed upadkiem. Niwelując możliwość uszkodzenia i jednocześnie dodając eleganckiego wyglądu.west_loop_srodek

Na koniec pojemność i materiał wykonania. Contigo pomieści 470 ml płynu i jest w całości BPA-free.

No Comments Yet.

Leave a comment