Po prostu Bugatti

Blender Bugatti to najnowsza generacja wśród blenderów wysokoobrotowych.
Odnajdzie się zarówno w zaciszu domowym jak i profesjonalnej kuchni restauracyjnej.

bugatti-vento bugatti-vento (1)

Przy jego projektowaniu uczestniczyli najlepsi kucharze, którzy podzielili się swoim doświadczeniem i przetestowali dokładnie wszystkie jego funkcje. Dzięki tak starannej pracy włożonej przy jego powstawaniu, użytkowanie go to czysta przyjemność, a w wykonanych potrawach czuć rękę szefa kuchni.

bugatti 3-4 zm_ (1) Blender ten łączy w sobie wszechstronność działania, inteligentną technologię, innowacyjność i nowoczesny design. Każdy najmniejszy detal jest dokładnie przemyślany i zaprojektowany tak, by zapewnić maksymalną wydajność pracy i jednocześnie gwarantować wygodę i radość z użytkowania.

bugatti 10 zm_

Silnik posiadający moc 4,27 koni mechanicznych może nieco wystraszyć pod względem hałasu. Nic w tym bardziej mylnego, ponieważ praca silnika jest o 12dB cichsza niż inne blendery wysokoobrotowe. Dźwięk jaki słyszymy podczas pracy wynosi 78 dB. Preferowany jest dlatego do pracy w restauracjach, barach no i oczywiście w naszych domach.
Z punktu widzenia restauratorów Vento to nieograniczony czas pracy. Blender ten posiada specjalne chłodzenie, dzięki czemu czas ciągłej pracy jest zdecydowanie wydłużony.

Bugatti to prawdziwa pomoc i zaoszczędzenie czasu szefa kuchni. Wyręcza i przejmuję jego połowę obowiązków.

ostrzaZastosowane w nim ostrza, są utwardzone i wykonane ze specjalnego stopu stali. Dają nam przez to pewność, że nawet przy długim i częstym użytkowaniu nigdy nam się nie stępią i nie zawiodą nas w najważniejszych chwilach.

Dzban blendera ma również swoje indywidualne zalety. Po pierwsze wykonany jest z najwyższej jakości materiałów BPA-free, które są wytrzymałe na różne temperatury. Po drugie jego czyszczenie jest dziecinnie proste. Wystarczy do kielicha wlać kroplę płynu do naczyń i ok 1 l wody. Następnie włączyć na chwilę blender, na najwyższe obroty. Kształt i gładka powierzchnia dzbana sprawia, że takie mycie jest zdecydowanie wystarczające.
pokrywaBugatti to nie tylko elegancja i wygoda, to również bezpieczeństwo. Kielich wyposażony jest w system bezpieczeństwa B Safety, dzięki któremu blender automatycznie wyłącza się po ściągnięciu pokrywy z kielicha. Działa to identycznie jeżeli cały dzban zostanie zdjęty z podstawy silnika. Możemy dzięki temu do przygotowania posiłków zaangażować nasze dzieci bez obawy o ich bezpieczeństwo. Nawet gdyby ściągnęły pokrywę, noże natychmiast się zatrzymają.

 

Postępowość blendera Bugatti wiąże się również z funkcjonalną aplikacją B Chef Bugatti na smartfony i tablety. Po pierwsze daje nam to niekończącą się kolekcje przepisów na dania, które możemy wykonać na naszym Bugatiim, jak i możliwość tworzenia naszych własnych programów. Możemy zapisywać sobie nowe prędkości i czasy obróbki, dzięki czemu już zawsze nasze potrawy będą smakować tak samo jak za pierwszym razem. Dodatkowo aplikacja ta pozwala nam tworzyć listę zakupów potrzebną do przegotowania danego posiłku i wysłania jej dalej na przykład do męża by w drodze powrotnej z pracy zrobił odpowiednie zakupy.  🙂 Możemy również wysyłać zaproszenia do naszych znajomych w formie zdjęcia lub receptur, które planujemy zrobić jak nas odwiedzą.

bugatti 5 zm (1)

Mamy więc możliwość tworzenia nowych, autorskich programów lub skorzystania już z tych zaprogramowanych.

Mamy do wyboru 7 funkcji:panel

– blendowanie

– ubijanie

– ugniatanie

– kruszenie lodu

– mielenie, ucieranie

– koktajl

– zupa

Do tego oczywiście jest aż 60 stopniowa skala obrotów, którą steruje się joystickiem. To również w nim umieszczony jest przycisk pulsacyjny, który ułatwia mieszanie się produktów.

Pomocnym w kontrolowaniu temperatury naszych dań może okazać się temper, który ma wbudowany termometr. Dzięki niemu mamy nie tylko stały jej podgląd, lecz również ułatwiamy wymieszanie się składników w dzbanie.

zestaw

opakowanieNa koniec taki może dla niektórych mało istotny szczegół, ale jakże praktyczny. Jak już niejednokrotnie tu wspominałam producenci przy tworzeniu Bugattiego pomyśleli o każdym szczególe. Jak cały blender tak i pudełko w którym jest on zapakowany jest również dokładnie przemyślane. Forma pudełka przypomina małą szafeczkę, więc można ją wykorzystać jako schowek na dziecięce zabawki. 

Vento jest energooszczędny, szybki, wszechstronny i niebywale uniwersalny. Jego pomocną stronę odczują osoby o różnych potrzebach żywieniowych. Na pewno wszyscy weganie, wegetarianie, mięsożercy i wszyscy inni znajdą w nim pomoc przy przygotowywaniu potraw. Nic więc dziwnego, że nazywa się Smart Power Blender!

Bugatti Vento to w prawdziwy włoski styl, a w każdym szczególe możemy odnaleźć klasę i filozofię marki.

No Comments Yet.

Leave a comment

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (30)