Wyciskarki do soków. Wady/zalety, na którą się zdecydować?

Witajcie moi Drodzy : )

Już od pewnego czasu noszę się z zamiarem przybliżenia Wam różnych modeli wyciskarek dostępnych na rynku dlatego też dawno nic tutaj nie zamieszczałam tylko testowałam i testowałam, tworzyłam i ciągle tworzyłam jak najbardziej wyczerpujące opisy abyście po ich przeczytaniu mieli naprawdę niejako pełen ogląd na kwestie dotyczące wyciskarek, tego czym się różnią poszczególne modele od siebie, jakie mają parametry, z czego są wykonane poszczególne ich części, jaki uzyskamy z nich sok, jakie są ich niekiedy uciążliwości czy też to, co sprawia że wyciskanie soków akurat tą wyciskarką to czysta przyjemność.

Promocja2

Na rynku jest mnóstwo różnego rodzaju wyciskarek zaczynając od dwuślimakowego GreenStara przez pionowe Huromy, Kuvingsy kończąc na ręcznym Lexenie czy też KOJU, także wachlarz możliwości testowania miałam dosyć spory i dlatego też mam niemalże pełen ogląd jeśli chodzi o kwestie związane z wyciskaniem soków. Zaprezentuję Wam 5 różnych firm, które miałam możliwość osobistego przetestowania. Będzie to pozioma dwuślimakowa wyciskarka Green Star Elite, pozioma jednoślimakowa wyciskarka GD marki Hurom, pionowe wyciskarki marki Hurom z rozróżnieniem na ich 1 i 2  generację z racji tego iż generacje te znacząco się od siebie różnią zarówno w budowie jak i w soku jaki z nich uzyskujemy, pionowa wyciskarka Kuvings B6000 i na koniec zostawiłam sobie 2 ręczne wyciskarki do soków: małego i poręcznego Lexena oraz KOJU – wyciskarki napędzane siłą naszych mięśni. Memu sercu przypadła do gustu szczególnie jedna, ale tego może nie będę Wam zdradzała – chyba że będziecie tego bardzo ciekawi to chętnie się z Wami tym podzielę ; P

3 Responses

  1. Którą wyciskarkę by Pani wybrała i co przeważyło?
    Bardzo proszę o odpowiedź
    Podrawiam

    • Tutaj przedewszystkim należałoby się zastanowić z czego głównie chciałaby Pani wyciskać soki, wiadomo że z warzyw i owoców zarówno tych twardych jak i miękkich, ale jeśli zależy Pani np. na najzdrowszych sokach z zieleniny to już zmienia postać rzeczy. Jeśli jest Pani zainteresowana np. szerszą poradą to mogę po krótce opisać Pani konkretne wyciskarki i może to coś Pani by pomogło.

  2. Przede wszystkim jest to sokowirówka a nie wyciskarka do soków a więc tracimy wszelkie właściwości odżywcze z produktów jakie trafiają do tego urządzenia.

Leave a comment

Error. Page cannot be displayed. Please contact your service provider for more details. (14)